Spartan Top Ten

Doporučená ponuka ARIANE SK

Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 1 519 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €215 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €95 % • 7 286 recenziíĎalšie informácie

Materiál
syntetická koža

• , zakúpené v Duvlan.sk

• maximálna spokojnosť, výborné na tréning, odporúčam pre ľudí s útlymi rukami

som spokojná s kvalitou výrobku, páči sa mi praktické balenie, veľmi dobre sa mi s nimi trénuje

Materiál
syntetická koža

Kožené rukavice z kategórie TOP! Perfektne sedia na ruke, skvele formované, pevné a vysoko kvalitná koža. Uspokoja aj tých najnáročnejších. Rukavice, svojou veľkosťou sa hodia na stredne veľké a menšie ruky.

• box rukavice sparingové
  • materiál: pevná vysoko kvalitná koža
  • v zápästí stiahnutie na suchý zips
  • farba: čierna

1zákazník odporúča produkt